+ Aktualności
+ Pracownicy Katedry
+ Publikacje
+ Konferencje
+ Specjalność ZJIŚ
+ KN Oikos
+ Przydatne adresy


Pracownicy
+ Kierownik Katedry
+ Adiunkci

Archiwum
2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002
2005
W dniu 16 listopada 2005 roku odbyła się konferencja naukowa „Zarządzanie jakością i środowiskiem”. Konferencję organizowała Katedra Zarządzania Jakością i Środowiskiem przy współudziale Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni oraz PMPoland w Jeleniej Górze.

Nowe wydawnictwo: A. Zielińska (red.), Natura 2000 w Euroregionie Nysa. Celem poniższej publikacji jest dostarczenie osobom odpowiedzialnym za obszary Natura 2000 narzędzia, które pozwoli im zapoznać się z problematyką prawną, sporządzić plany ochrony, gospodarowania, monitorowania i zarządzania tymi obszarami.
Natura 2000 w Euroregionie Nysa

W dniach 19-21 października 2005 roku w Piechowicach koło Szklarskiej Poręby odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa pod hasłem „Edukacja dla ekorozwoju”. Konferencję organizowała Katedra Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz Europejskie Stowarzyszenie Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych.
Edukacja dla ekorozwoju 2006 Edukacja dla ekorozwoju 2006
Nowe wydawnictwo: T. Borys (red.), Wskaźniki zrównoważonego rozwoju. Książka jest skierowana do wszystkich środowisk współdziałających solidarnie we wprowadzaniu w życie nowego paradygmatu rozwoju, który powinien zapewnić wysoką jakość życia poprzez zrównoważoną ochronę kapitału przyrodniczego, ludzkiego i kapitału wytworzonego przez człowieka...
Wskaźniki zrównoważonego rozwoju

28 maja 2005 r. odbyła się uroczystość wręczenia ceryfikatów
Rozpoczęcie uroczystości wręczenia certyfikatów oznajmił Pan prof. Tadeusz Borys za pomocą złotego dzwoneczka. Po krótkiej ... długiej mowie powitalnej Pana Profesora głos zabrał dr Piotr Rogala. W bardzo interesującym wystąpieniu dr Rogala przedstawił zalety płynące z posiadania wiedzy i umiejętności auditowania znormalizowanych systemów zarządzania oraz perspektywy (obiecujące) dla specjalistów z zakresu zarządzania jakością.
A potem były już tylko gratulacje (zasłużone), uściski dłoni (serdeczne) i życzenia (powodzenia i sukcesów w pracy zawodowej).
W mowie kończącej uroczystość Pan Profesor nakreślił studentom kończącym swoja przygodę na specjalności zarządzanie jakością i środowiskiem przyszłość tej specjalności oraz namawiał do utrzymywania kontaktu z uczelnią.
Uroczystość wręczenia certyfikatów_1_Wałbrzych Uroczystość wręczenia certyfikatów_2_Wałbrzych Uroczystość wręczenia certyfikatów_3_Wałbrzych
Uroczystość wręczenia certyfikatów_4_Jelenia Góra Uroczystość wręczenia certyfikatów_5_Jelenia Góra Uroczystość wręczenia certyfikatów_6_Jelenia Góra
11 maja 2005 r. odbyła się II Studencka Ogólnopolska Konferencja Naukowa Szanse i zagrożenia gospodarki odpadami w regionie.
Egzamin na audytora wewnętrznego_3 Egzamin na audytora wewnętrznego_4 Egzamin na audytora wewnętrznego_5
Egzamin na audytora wewnętrznego_6 Egzamin na audytora wewnętrznego_7
Do góry | Strona główna | Pracownicy Katedry | Kontakt
Konferencje |   Wybrane publikacje | Specjalność ZJIŚ
Katedra Zarządzania Jakością i Środowiskiem