strona główna Zarządzanie Jakością
i Środowiskiem

Aktualności

O Nas

Pracownicy Katedry

Publikacje

Konferencje

Studia I i II stopnia

Studia podyplomowe

Koło naukowe Oikos

Journal of quality and     environmental studies

Przydatne adresy

Dla pracowników

Biblioteki specjalnościowe

Kontakt



    Znajdź nas na Facebooku




Pracownicy Katedry


A. Płachciak dr hab. Adam Płachciak
|
Kierownik katedry |


Konsultacje |
adam.plachciak@ue.wroc.pl
P. Rogala dr Piotr Rogala
|
Adiunkt
Zakład zarządzania jakością i ryzykiem


Konsultacje |
piotr.rogala@ue.wroc.pl
|
T. Brzozowski dr Tomasz Brzozowski
|
Adiunkt
Zakład zarządzania jakością i ryzykiem


Konsultacje |
tomasz.brzozowski@ue.wroc.pl
P. Skowron dr Paweł Skowron
|
Adiunkt
Zakład zarządzania jakością i ryzykiem


Konsultacje |
pawel.skowron@ue.wroc.pl
|
A. Panasiewicz dr Agnieszka Panasiewicz
|
Adiunkt
Zakład zarządzania jakością i ryzykiem

konsultacje:
...
agnieszka.panasiewicz@ue.wroc.pl
B. Bartniczak dr Bartosz Bartniczak
|
Adiunkt
Zakład zarządzania środowiskiem i metod statystycznych


Konsultacje |
bartosz.bartniczak@ue.wroc.pl
|
S. Zaremba-Warnke dr Sabina Zaremba-Warnke
|
Adiunkt
Zakład zarządzania środowiskiem i metod statystycznych


Konsultacje |
sabina.zaremba-warnke@ue.wroc.pl
A. Panasiewicz dr Marta Kusterka-Jefmańska
|
Adiunkt
Zakład zarządzania środowiskiem i metod statystycznych


Konsultacje |
marta.kusterkas@ue.wroc.pl
|
T. Borys prof. dr hab. Tadeusz Borys
|
|
konsultacje:
...
tadeusz.borys@ue.wroc.pl
|
A. Zdun mgr Agnieszka Zdun
|
Sekretariat
|


Byli pracownicy Katedry:
dr Zygmunt Bobowski
dr Michał Ptak
dr Grzegorz Kobyłko
prof. dr hab. Jan Kurowicki
dr Jolanta Niewęgłowska
prof. dr hab. Jan Stępniewski
dr Jadwiga Tołkacz
dr Józef Zarzeczny
dr hab. Anetta Zielińska

Halina Rzepka
mgr Ewa Starczewska







Do góry |
Strona główna
| Pracownicy Katedry | Kontakt
Konferencje |   Wybrane publikacje | Specjalność ZJIŚ
Katedra Zarządzania Jakością i Środowiskiem