strona główna Zarządzanie Jakością
i Środowiskiem
Strona główna Aktualności Kontakt

Aktualności

Pracownicy Katedry

Publikacje

Konferencje

Specjalności ZJiŚ i ZJŚiR

Studia podyplomowe

Koło naukowe Oikos

Przydatne adresy

Dla pracowników

Biblioteki specjalnościowe



    Znajdź nas na Facebooku




Pracownicy Katedry


A. Płachciak dr hab. Adam Płachciak
|
Kierownik katedry |

konsultacje:
poniedziałek 8.30-9.30
wtorek 12.00-13.00
e-mail: adam.plachciak@ue.wroc.pl
T. Borys prof. dr hab. Tadeusz Borys
|
|
konsultacje:
...
e-mail: tadeusz.borys@ue.wroc.pl
|
Z. Bobowski dr Zygmunt Bobowski
|
Starszy wykładowca
Zakład zarządzania środowiskiem i metod statystycznych

konsultacje:
środa 9.15-11.15
e-mail: zygmunt.bobowski@ue.wroc.pl
P. Rogala dr Piotr Rogala
|
Adiunkt
Zakład zarządzania środowiskiem i metod statystycznych

konsultacje:
wtorek 9.00-9:30
czwartek 8.00-9:30
e-mail: piotr.rogala@ue.wroc.pl
|
S. Zaremba-Warnke dr Sabina Zaremba-Warnke
|
Adiunkt
Zakład zarządzania środowiskiem i metod statystycznych

konsultacje:
czwartek 9.25-11.25
e-mail: sabina.zaremba-warnke@ue.wroc.pl
A. Panasiewicz dr Agnieszka Panasiewicz
|
Adiunkt
Zakład zarządzania jakością i ryzykiem

konsultacje:
...
e-mail: agnieszka.panasiewicz@ue.wroc.pl
|
A. Panasiewicz dr Marta Kusterka-Jefmańska
|
Adiunkt
Zakład zarządzania środowiskiem i metod statystycznych

konsultacje:
czwartek 9.45-11.45
e-mail: marta.kusterkas@ue.wroc.pl
B. Bartniczak dr Bartosz Bartniczak
|
Adiunkt
Zakład zarządzania środowiskiem i metod statystycznych

konsultacje:
œroda 9.30-11.30
e-mail: bartosz.bartniczak@ue.wroc.pl
|
T. Brzozowski dr Tomasz Brzozowski
|
Adiunkt
Zakład zarządzania jakością i ryzykiem

konsultacje:
poniedziałek 11.00-13.00
e-mail: tomasz.brzozowski@ue.wroc.pl
P. Skowron dr Paweł Skowron
|
Adiunkt
Zakład zarządzania jakością i ryzykiem

konsultacje:
środa 8.45-9.45
środa 16.45-17.45
e-mail: pawel.skowron@ue.wroc.pl
|
P. Białowąs dr Piotr Białowąs
|
Adiunkt
A. Zdun mgr Agnieszka Zdun
|
Sekretariat
|


Byli pracownicy Katedry:
dr Michał Ptak
dr Grzegorz Kobyłko
prof. dr hab. Jan Kurowicki
dr Jolanta Niewęgłowska
prof. dr hab. Jan Stępniewski
dr Jadwiga Tołkacz
dr Józef Zarzeczny
dr hab. Anetta Zielińska

Halina Rzepka
mgr Ewa Starczewska







Do góry |
Strona główna
| Pracownicy Katedry | Kontakt
Konferencje |   Wybrane publikacje | Specjalność ZJIŚ
Katedra Zarządzania Jakością i Środowiskiem